Opłatek 2016.01.13

W dniu 13 stycznia 2016 roku Związek zorganizował uroczyste spotkanie opłatkowe, które odbyło się w sali balowej HOTELU ŁAŃCUT.
W spotkaniu wzięło udział 86 członków i sympatyków naszego Związku oraz zaproszeni goście. Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas ks. Prałat Tadeusz Kocór, Zastępca Burmistrza Janina Rupar i Starosta Powiatu Łańcuckiego Adam Krzysztoń.
Na wstępie Przewodnicząca Związku Czesława Pankowska w serdecznych słowach powitała wszystkich przybyłych na spotkanie, składając życzenia świąteczne i noworoczne.
Wiele ciepłych słów popłynęło również ze strony przybyłych przedstawicieli władz.
Tradycyjnie podzielono się opłatkiem, śpiewano kolędy przy akompaniamencie akordeonu
i skrzypiec. Na spotkanie przybyli również: Stary Rok i Nowy Rok w towarzystwie Trzech Króli. Stary Rok skulony i przygnębiony bardzo żałował, że już musi ustąpić miejsce młodszemu koledze, życząc mu zdrowia i wytrwałości.
Po części oficjalnej uczestnicy spotkania wzięli udział w zabawie przy muzyce zespołu MEGREZ.
W przerwach Irena Kisała i Czesław Koszałka prezentowali swoje okolicznościowe utwory, śpiewano kolędy i piosenki biesiadne – przygrywał szybko zorganizowany zespół grających emerytów: Łucja Fleszar – skrzypce, Marian Lejowski – akordeon i Wacław Góreczny – saksofon.
Spotkanie opłatkowe upłynęło w radosnej i serdecznej atmosferze, którą potwierdzają zdjęcia.

« 1 z 20 »